D.U.K.

Kodėl svarbu sportuoti?


Šiuo metu, kai sporto klubai užsidarę, o žmonės riboja gyvą bendravimą, labai svarbu išlaikyti motyvaciją, sporto rutiną ir taip stiprinti imunitetą, gerinti savijautą, taip pat palaikyti kūno formas. Juk gyvenimas tęsiasi!
Kas yra HomeFit?


HomeFit yra sporto ir sveikatingumo online platforma, kuri savo nariams suteikia galimybę pilnavertiškai sportuoti su profesionaliais treneriais bet kur ir bet kada, nes visas turinys lengvai pasiekiamas internete.

Mūsų nariai gali registruotis ir dalyvauti LIVE grupinėse treniruotėse nustatytu laiku arba peržiūrėti treniruočių įrašus jiems patogiu metu, taip pat gauti sporto ir mitybos patarimų, dalyvauti iššūkiuose.
Kokio tipo treniruotes siūlo HomeFit?


Siūlome įvairaus intensyvumo bei sudėtingumo treniruotes, kuriose namų sąlygomis gali dalyvauti tiek jauni, tiek vyresni žmonės. Treniruotės paremtos tarptautinėmis sporto programomis ir yra pilnavertė alternatyva įprastoms grupinėms treniruotėms sporto klube.
HomeFit pasilieka teisę koreguoti trenerių sąrašą ar treniruotes, kurias jie veda.
Kaip pasirinkti man tinkančią treniruotę ir užsiregistruoti?


Apsilankykite puslapyje www.homefit.lt/tvarkarastis, ten rasite einamosios savaitės LIVE treniruočių grafiką. Treniruočių sąrašą su aprašymais rasite po tvarkaraščiu. Nusprendę išbandyti konkrečią treniruotę, spauskite „Registruotis“, pasirinkite jums patogų laiką, spauskite „Next“. Pirmą kartą registruojantis reikės užpildyti kontaktinių duomenų formą, vėliau formas užsipildys automatiškai. Galiausiai spauskite „Registracija“ – viskas, į nurodytą el. paštą gavote nuorodą prisijungti prie Zoom video konferencijos. Atėjus treniruotės laikui, spauskite nuorodą ir pradėkite dar vieną nuotaikingą treniruotę!
Kokią įrangą man reikia turėti, norint pradėti sportuoti su HomeFit?


Jokios specialios įrangos nereikia. Treniruotėse dirbsime daugiausia su savo kūno svoriu. Atskirais atvejais, treneriai pasiūlys naudoti namų apyvokos daiktus.

Techninė įranga: kad galėtumėte prisijungti prie LIVE grupinių treniruočių, jums reikės kompiuterio ar mobiliojo įrenginio su interneto ryšiu bei atsisųsti ir įsidiegti video konferencijų programėlę Zoom. Idealu, jei jūsų kompiuteris ar mobilusis įrenginys turi web kamerą - treneris galės stebėti kaip atliekate pratimus ir duoti patarimus.
Kaip atsisiųsti ir naudotis Zoom programėle informaciją rasite atsakymuose apačioje.
Kas veda HomeFit treniruotes?


HomeFit treniruotes veda patyrę ir profesionalūs savo srities specialistai – sertifikuoti grupinių ir asmeninių treniruočių treneriai, ne vienus metus dirbantys didžiausių sporto klubų treneriais. Daugiau informacijos apie trenerius rasite www.homefit.lt/treneriai

HomeFit pasilieka teisę koreguoti trenerių sąrašą ar treniruotes, kurias jie veda.
Kiek kainuoja HomeFit?


Visi gali išbandyti HomeFit platformą 7 dienas nemokamai. Vėliau, neribotas naudojimasis platforma apmokamas įsigyjant narystę. Svarbu paminėti, jog vienu unikaliu narystės prisijungimu gali naudotis net iki 3 šeimos narių (vienu metu vienas įrenginys)!
Narystės įmokos nusiskaičiuos kas mėnesį arba kas savaitę, priklausomai nuo pasirinktos narystės. Narystę bet kada galima nutraukti be jokių įsipareigojimų. Daugiau informacijos apie narysčių sąlygas rasite www.homefit.lt/kainos
Kaip pradėti naudotis HomeFit platforma?


Pirmiausia, turėsite užsiregistruoti ir susikurti paskyrą - tai galite padaryti paspaudę „Prisijunk“ pagrindiniame puslapyje. Kad galėtumėte registruotis LIVE treniruotėse ir peržiūrėti treniruočių įrašus, turėsite įsigyti narystės planą. Sistema prašys suvesti banko kortelės duomenis, kad galėtų jus identifkiuoti, tačiau pirmas 7d. pinigai nuo jūsų sąskaitos nuskaičiuoti nebus – galėsite išbandyti treniruotes nemokamai! Jei jums siūloma paslauga tiks, nieko daryti nereikės, nuo kortelės nuskaičiuosime periodinius mokėjimus automatiškai. Jei nuspręsite, kad nenorite mokėti už paslaugą po pirmų 7 nemokamų dienų arba bet kada vėliau – atsiųskite prašymą nutraukti narystę minimum 3d.d. iki sekančio nuskaitymo mums el.paštu info@homefit.lt

Įsigiję narystės planą, naudokitės HomeFit teikiamomis paslaugomis neribotai. Kaip užsiregistruoti į LIVE treniruotę sužinosite D.U.K. skyrelyje: „Kaip pasirinkti man tinkančią treniruotę ir užsiregistruoti?“
Kodėl HomeFit prašo suvesti banko kortelės duomenis prieš pradedant nemokamą pabandymą?


Pagrindinė priežastis – patvirtinti vartotojo tapatybę, siekiant išvengti nesąžiningo naudojimosi platforma. Jei po nemokamo pabandymo nuspręsite netęsti mokamos narystės, tai galėsite padaryti be jokių finansinų pasekmių.
Kaip nutraukti narystę?


Narystės galiojimas - iki nutraukimo. Nutraukti paprasta - savo paskyroje rinkis "mokėjimo planai" ir spausk mygtuką "Atšaukti". Net ir nutraukus narystę, paslaugomis galėsi naudotis iki paskutinės dienos, už kurią buvo sumokėta.
Live treniruotės vyksta Zoom programėlės pagalba. Kaip ja naudotis?


Užsiregistravę į treniruotę, el. paštu per kelias minutes gausite automatinę Zoom video konferencijų programėlės nuorodą. Jei nuorodos negavote, patikrinkite savo el. pašto "Junk" arba "Spam" kataloge.
Atėjus treniruotės laikui, paspauskite gautą nuorodą ir būsite nukreipti į jūsų pasirinktą treniruotę. Nuoroda veikia per interneto naršyklę arba per Zoom programėlę. Siekiant geriausios klientams patirties, rekomenduojame įsidiegti programėlę. Atsisiuntimas ir naudojimasis programėle nemokamas, atsisiuntimo failą rasite čia: zoom.us/download (Zoom Client for Meetings).
Jei norite daugiau sužinoti apie Zoom funkcionalumą ir galimybes, informaciją rasite čia: support.zoom.us/hc/en-us